למה ללמוד באופק

הציונים הכי גבוהים

ההצלחה שלך במתא"ם היא המשימה החשובה ביותר שלך, וגם שלנו.

אנחנו נותנים את הלב והנשמה כדי שתגיעי למקסימום שלך, וגם יודעים שזה עובד.

לראשונה מאז התקיים המתא"ם הראשון, פרסם המרכז הארצי בצעד יוצא דופן וחסר תקדים - דו"ח הבוחן את הישגי הנבחנים במבחן המתא"ם*.

תוצאות הדו"ח חד משמעיות: הסטודנטים באופק מקבלים ציונים גבוהים יותר משאר הסטודנטים בכל אחד ואחד מפרקי הבחינה, ללא יוצא מן הכלל. בכדי להבין כמה משמעותי היתרון של תלמידי אופק – מדובר על הפרש של 0.6 סטיות תקן, שהוא שווה ערך ל-12 נקודות במתא"ם!! (כ-70 נקודות בפסיכומטרי). הדו"ח עורר הדים רבים בקרב סטודנטים לפסיכולוגיה, כיוון שחשף לראשונה נתונים שלרוב נשמרים חסויים.

האמת היא שהתוצאות הללו אינן חדשות לנו. הן משחזרות את עצמן בבדיקות שאנו עושים שנה אחר שנה. עם זאת, הדו"ח ממלא אותנו גאווה, היות והוא נותן תוקף רשמי ליתרון של תלמידי אופק, ומחזק אותנו בדרך המקצועית בה אנו צועדים מזה שנים. בדרך בה בחרנו אין מקום לפשרות מקצועיות, והיא מבוססת על ליווי אישי ומסור של כל אחד מתלמידינו, עד למתא"ם ולאחריו.

*רוצה לקרוא את דו"ח המרכז הארצי המשווה בין הישגי הנבחנים במתא"ם? אפשר למצוא אותו כאן.

 

מצליחים יותר עם אופק

נכון לשנת הלימודים הנוכחית (2017-2018) - 92% מהסטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה למדו באופק.

איך זה קורה בתכל'ס?

זה אומר שאנחנו משקיעים ימים כלילות כדי להציע לכם את קורס ההכנה האיכותי והמושקע ביותר, עם מדריכי המתא"ם הטובים ביותר בארץ. ליווינו כבר 5,000 סטודנטים לבחינת המתא"ם, צברנו נסיון וידע - ואנחנו אפילו מלווים את הסטודנטים שלנו לתואר השני.

אנחנו גאים להיות קורס המתא"ם האינטנסיבי ביותר בארץ, ולא מתכוונים להתפשר על פחות מכך. כך שאתם יכולים להיות שקטים – נרשמתם לקורס המתא"ם הטוב בארץ.

את מפגשי הלימוד מלווים חומרי הלימוד שלנו, אשר נחשבים לחומרים קשים ומאתגרים, המספקים כיסוי הרמטי ומדוייק של הנושאים בבחינה. צוות הפיתוח שלנו מצליח שנה אחר שנה לנבא שאלות ונושאים חדשים הנכנסים לבחינה. אלפי שאלות בסטטיסטיקה ושיטות מחקר, טקסטים במתכונת מתא"ם, חומרי תיאוריה וידע כללי מפורטים- וכולם מתחדשים מדי שנה.

ולאורך הדרך – מערכת תירגול חכמה ומתקדמת עם חומרי לימוד חדשניים, כזו שמתאימה לכל סטודנט ועובדת מכל מחשב, טאבלט וסמארטפון. בכל מסלולי הקורס, תקבלו גישה מלאה לכל תכני הקורס המצולמים בשיעורי וידאו ומעודכנים למועד 2018, בהנחיית מדריכי המתא"ם הטובים בארץ! 

רוצה להבין איך זה עובד ומה קורה בדיוק בכל שיעור ומפגש? כאן אפשר למצוא פירוט מלא.

 

הכי טובים בטקסטים

הסיבה המרכזית שהתלמידים שלנו מצליחים יותר בבחינה היא שיטת הלימוד שלנו בטקסטים. בעוד שבפרק הסטטיסטיקה יש דרך אחת או שתיים להגיע לתשובה הנכונה, בפרק הטקסטים קיימות שיטות עבודה רבות - כמעט כמספר הסטודנטים הניגשים למתא"ם.

האתגר הזה מחייב הדרכה אחרת. בקורס אנחנו מתאימים לכל סטודנט אסטרטגיית עבודה ייחודית משלו. רק אצלנו לומדים טקסטים בסדנאות טקסטים אישיות "אחד על אחד".

רוצה להתחיל ללמוד טקסטים? דברי איתנו ונשלח לך חוברת הכנה בטקסטים.

 

המדריכים המנוסים ביותר

הצוות שלנו כולל את מדריכי המתא"ם המנוסים, המקצועיים והמבוקשים ביותר בארץ. המדריכים שלנו הם מרצים ומתרגלים מצטיינים באוניברסיטאות המובילות, בעלי נסיון של שנים בהדרכת מתא"ם, והם בעלי רקע יוצא דופן של הדרכה. האנשים שלנו נבחרו כי ידענו שהם ישקיעו את הנשמה ואת הלב, שיהיה להם אכפת באמת מהסטודנטים שלהם.

רוצה לדעת מי ידריך אותך בקיץ הקרוב? הנה המדריכים של קורס 2019.

 

כולם בוחרים באופק

התלמידים שלנו מרגישים שעשינו הכל כדי שהם יצליחו, וזה עבד. לא סתם 80% מהסטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה כיום למדו למתא"ם בקורס של אופק.

בדקת כבר אם יש לך אופק בקמפוס? אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת אריאל, האקדמית תל אביב יפו, המכללה החרדית, המרכז הבינתחומי הרצליה והמכללה למנהל – כולם בחרו באופק להיות קורס הבית שלהם לשנת 2019.

שמות המדריכים שפשוט עוברים מפה לאוזן, הרמה המקצועית הגבוהה, הספרים שמתעדכנים מדי מועד, וכמובן – השיטה ללימוד טקסטים שכולם כבר מכירים, מסבירים מדוע 88% מהסטודנטים שלמדו למתא"ם בקיץ האחרון בחרו באופק.

גם כאשר יותר ויותר סטודנטים, מוסדות, חוגים לפסיכולוגיה ואגודות בוחרים בנו – אנחנו מקפידים על הסטנדרטים שהצבנו לאורך השנים, וגאים בכך שהיחס בין מספר אנשי הצוות בקורס למספר הסטודנטים הוא הגבוה ביותר בארץ!

רוצה לדעת מי בחרו בנו השנה? כאן תוכלי למצוא את הרשימה המלאה.

 

הכיתות הקטנות ביותר

בכיתות שלנו יושבים פחות סטודנטים. זה משמעותי ומורגש. אנחנו משקיעים כדי שתשבו בנוח, ובעיקר בשביל שתרגישו בנוח.

הלימוד בכיתה קטנה מאפשר למדריך להכיר אותך לעומק, לעקוב אחר אופן החשיבה שלך, ולעשות הכל בשביל ההצלחה שלך. אנחנו חושבים שאי אפשר לעשות את זה בכיתה גדולה.

בקורס שלנו מלמדים מדריכי המתא"ם הטובים, המנוסים והמבוקשים ביותר. הם מתחייבים לתת את הלב והנשמה בשביל שהתלמידים שלהם יצליחו. מאיתנו הם מקבלים הבטחה – ללמד בכיתות הכי קטנות.

רוצה לדעת מי ידריך אותך למתא"ם בקיץ הקרוב? כל מדריכי קורס 2019 נמצאים כאן.

 
 
שמות המדריכים שעוברים מפה לאוזן, הרמה המקצועית הגבוהה, הספרים שמתעדכנים מדי שנה, והשיטה ללימוד טקסטים שכולם כבר מכירים - מסבירים מדוע 85% מהסטודנטים בחרו בקיץ האחרון ללמוד באופק.
 
 

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2016
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il