התוכנית ללמידה מקדימה

התכנית ללמידה מקדימה של אופק היא תכנית מיוחדת לתלמידים שלנו, שמאפשרת למי שרוצה- להתחיל ללמוד מוקדם יותר. מה זה אומר? לנער אבק ולחזק מיומנויות, בסטטיסטיקה ובהתמודדות עם טקסטים, כבר במהלך סמסטר ב'. התכנית איננה חובה, ולא כולם זקוקים לפריסה הזאת, אבל אחרי ההצלחה הרבה בשנים החולפות תוכנית הלמידה המקדימה ממשיכה בכל הכוח ונפתחת זו השנה הרביעית. בתוכנית קיים מספר מקומות מוגבל, שמבוסס גם על הפלטפורמה הטכנולוגית אבל בעיקר על הרצון ללוות את המשתתפים בקהילת טלגרם קטנה ומשפחתית ולספק לכולם את הדבר שאנחנו הכי מצטיינים בו: יחס מקצועי באופן הכי אישי שיש.

כל החומרים בתכנית פותחו במיוחד עבורה לטובת למידה מדורגת, והם שונים מחומרי הקורס. כל התרגולים בתכנית עולים מדי שבוע למערכת META, המבוססת על טכנולוגיה פרסונלית שעוזרת למתרגלים בה לחזק בדיוק את מה שצריך. את התכנית מלווה קבוצת טלגרם סגורה עם קהילה תומכת בליווי של המדריכים המעולים והמסורים שליוו את התכנית גם בשנה שעברה- עינת קטן, יעל הרלב, עירון גנני, נעה ביימן וענבל אליהו. שואלים בה שאלות ומקבלים תשובות אישיות, ברורות וממוקדות.

אם אתם רוצים לקבל הצצה לתרגולים במערכת META, אתם מוזמנים להיכנס כאן לתרגול העוסק בממוצע ושונות, וכאן לתרגול יחידת במשפטים.

 

הקמנו גם קהילת פייסבוק מיוחדת: *לומדים למתא"ם, מעכשיו!*. הקהילה נועדה לשמש את כל מי שמבקש ללמוד לבחינה מראש, ולהתכונן לקורס עצמו: נפשית, מנטלית ומקצועית. אנחנו מעלים בה חומרי תרגול, עצות, סיפורים של סטודנטים שעברו את המבחן, דגשים לפרק הטקסטים, המלצות לאנשים שמתקשים באנגלית, טיפים לסובלים מלקויות קשב ולמידה, וכמובן תחושה של שותפות גורל, עם הבנה, אהבה ואולי קצת הומור כשצריך. כולכם מוזמנים להיות חלק מהקבוצה הזאת, לשאול ולספר בה מה שתרצו. זאת השכונה הקטנה לכל מי שחושבת לגשת למתא״ם בקיץ הקרוב, ולא חשוב איך היא לומדת למבחן. אנחנו כאן תמיד.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il