למה ללמוד באופק

הציונים הכי גבוהים

ההצלחה שלך במתא"ם היא המשימה החשובה ביותר שלך, וגם שלנו.

אנחנו נותנים את הלב והנשמה כדי שתגיעי למקסימום שלך, וגם יודעים שזה עובד.

איך אנחנו יודעים? על פי המרכז הארצי, שהוא הגוף האחראי על בחינת המתא"ם ועל הציון שלכם, התוצאות הן חד משמעיות. הסטודנטים באופק מקבלים ציונים גבוהים ב-12 נקודות משאר הסטודנטים, בכל אחד מהפרקים בבחינה – טקסטים וסטטיסטיקה. זה מובהק, משמעותי ואפילו דרמטי – מדובר על הפרש בסדר גודל של 70 נקודות (!!) בפסיכומטרי. 

האמת היא שהתוצאות הללו אינן חדשות לנו. הן משחזרות את עצמן בבדיקות שאנו עושים שנה אחר שנה. עם זאת, הדו"ח ממלא אותנו גאווה, היות והוא נותן תוקף רשמי ליתרון של תלמידי אופק, ומחזק אותנו בדרך המחייבת בה אנו צועדים מזה שנים. בדרך בה בחרנו אין מקום לפשרות מקצועיות, והיא מבוססת על ליווי אישי ומסור של כל אחד מתלמידינו, עד למתא"ם ולאחריו.

*רוצה לקרוא את דו"ח המרכז הארצי המשווה בין הישגי הנבחנים במתא"ם? אפשר למצוא אותו כאן.

 

מצליחים יותר עם אופק

נכון לשנת הלימודים הנוכחית (2019-2020) - 92% מהסטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה למדו באופק.

אנחנו משקיעים לילות כימים כדי להציע לכם את קורס ההכנה האיכותי, העדכני והמושקע ביותר, עם מדריכי המתא"ם הטובים ביותר בארץ.  

אנחנו היינו הראשונים לזהות ולאבחן את האופי הייחודי של בחינת המתא"ם, אשר בשונה מבחינות מיון אחרות (כמו הפסיכומטרי) אין בה "שיטה" אחת לפתרון, אשר מתאימה לכולם. הניסיון האדיר שלנו אפשר לנו לייצר ארסנל רחב של שיטות ואסטרטגיות, כדי שכל אחד מאלפי הסטודנטים שלומדים אצלנו, יצא עם סט הכלים הנכון לו. התוצאות, כאמור, מוכיחות שתלמידי אופק מצליחים יותר. 

 

הכי טובים בטקסטים

הסיבה המרכזית שהתלמידים שלנו מצליחים יותר בבחינה היא שיטת הלימוד שלנו בטקסטים. מאגר השיטות והכלים שפיתחנו מאפשר לכל סטודנט, בלי קשר לידע או ליכולות המקודמים שלו, להתמודד עם פרק הטקסטים המאיים. 

אנחנו נתאים את השיטה אליכם ולא אתכם לשיטה. זאת הדרך היחידה להגיע לציון המקסימלי בטקסטים, ואנחנו ערוכים לכל הצרכים המיוחדים שיש לסטודנטים בפרק הזה. ראינו כבר הכל. 

אבל איך יודעים מה הצרכים של כל סטודנט?

רק באופק ישב אתכם מדריך בסדנאות אישיות "אחד על אחד", כדי להכיר אתכם ואת החוזקות והחולשות שלכם באופן ספציפי. באמצעות תוכנת ClassIt, תוכנת למידה אדפטיבית פורצת דרך, מהראשונות מסוגה בעולם, התרגול שלכם יהפוך לכלי ניתוח והתאמה, המשרת אתכם ואת המדריך שלכם, בבניית תוכנית עבודה מותאמת אישית.

המערך הכולל של אופק ללימודי טקסטים הוא פריצת דרך פדגוגית הנותנת יתרון משמעותי לכל מי שלוקח בה חלק. אל תחכו למחר. המחר כבר פה. 

רוצה להתחיל ללמוד טקסטים? דברי איתנו ונשלח לך חוברת הכנה בטקסטים.

 

חומר לימודים מאתגר ועדכני

את מפגשי הלימוד מלווים חומרי הלימוד שלנו, אשר נחשבים לחומרים קשים ומאתגרים, המספקים כיסוי הרמטי ומדוייק של הנושאים בבחינה.

צוות הפיתוח שלנו מצליח שנה אחר שנה לנבא שאלות ונושאים חדשים הנכנסים לבחינה. אלפי שאלות בסטטיסטיקה ושיטות מחקר, טקסטים במתכונת מתא"ם, חומרי תיאוריה וידע כללי מפורטים- וכולם מתחדשים מדי שנה.

ולאורך הדרך – מערכת תירגול חכמה ומתקדמת עם חומרי לימוד חדשניים, כזו שמתאימה לכל סטודנט ועובדת מכל מחשב, טאבלט וסמארטפון. בכל מסלולי הקורס, תקבלו גישה מלאה לכל תכני הקורס המצולמים בשיעורי וידאו ומעודכנים למועד 2023, בהנחיית מדריכי המתא"ם הטובים בארץ! 

רוצה להבין איך זה עובד ומה קורה בדיוק בכל שיעור ומפגש? כאן אפשר למצוא פירוט מלא.

 

המדריכים המנוסים ביותר

הצוות שלנו כולל את מדריכי המתא"ם המנוסים, המקצועיים והמבוקשים ביותר בארץ. המדריכים שלנו הם מרצים ומתרגלים מצטיינים באוניברסיטאות המובילות, בעלי נסיון של שנים בהדרכת מתא"ם, והם בעלי רקע יוצא דופן של הדרכה. האנשים שלנו נבחרו כי ידענו שהם ישקיעו את הנשמה ואת הלב, שיהיה להם אכפת באמת מהסטודנטים שלהם.

רוצה לדעת מי ידריך אותך בקיץ הקרוב? הנה המדריכים של קורס 2023.

 

האקדמיה בחרה באופק

אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת אריאל, האקדמית תל אביב יפו, המרכז הבינתחומי הרצליה והמכללה למנהל – כולם בחרו באופק להיות קורס הבית שלהם לשנת 2022.

שמות המדריכים שעוברים מפה לאוזן, הרמה המקצועית, הציונים הגבוהים, הספרים שמתעדכנים מדי מועד וכמובן – השיטה הבלתי מתפשרת ללימוד טקסטים שכולם כבר מכירים, מסבירים מדוע האקדמיה עצמה בחרה באופק. 

נבחרנו כי סומכים עלינו שלרגע לא נרפה מהסטנדרט הגבוה שהצבנו לעצמנו לאורך השנים, ונשמור על הכיתות הקטנות ביותר והמדריכים המצטיינים ביותר, נמשיך לפתח ולהתפתח, ולעדכן ולהוביל את התחום. 

רוצה לדעת מי בחרו בנו השנה? כאן תוכלי למצוא את הרשימה המלאה.

 

הכיתות הקטנות ביותר

בכיתות שלנו יושבים פחות סטודנטים. זה משמעותי ומורגש. אנחנו משקיעים כדי שתשבו בנוח, ובעיקר בשביל שתרגישו בנוח.

הלימוד בכיתה קטנה מאפשר למדריך להכיר אותך לעומק, לעקוב אחר אופן החשיבה שלך, ולעשות הכל בשביל ההצלחה שלך. אנחנו חושבים שאי אפשר לעשות את זה בכיתה גדולה.

בקורס שלנו מלמדים מדריכי המתא"ם הטובים, המנוסים והמבוקשים ביותר. הם מתחייבים לתת את הלב והנשמה בשביל שהתלמידים שלהם יצליחו. מאיתנו הם מקבלים הבטחה – ללמד בכיתות הכי קטנות.

רוצה לדעת מי ידריך אותך למתא"ם בקיץ הקרוב? כל מדריכי קורס 2023 נמצאים כאן.

 
 
אנחנו נתאים את השיטה אליכם ולא אתכם לשיטה. זאת הדרך היחידה להגיע לציון המקסימלי בטקסטים, ואנחנו ערוכים לכל הצרכים המיוחדים שיש לסטודנטים בפרק הזה. ראינו כבר הכל. ​
 
 
 

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il