להתחיל לפני כולם

התכנית ללמידה מקדימה של אופק היא תכנית מיוחדת, המאפשרת לסטודנטים- להתחיל ללמוד לפני כולם. מה זה בעצם אומר? לנער אבק ולחזק מיומנויות, בסטטיסטיקה ובהתמודדות עם טקסטים, כבר מרגע ההרשמה. אחרי ההצלחה הרבה בשנים החולפות שהתוכנית קיימת - תוכנית הלמידה המקדימה עוברת שדרוג ומתרחבת, ונפתחת זו השנה החמישית ברציפות!

התכנית היא לא בגדר חובה ולא כל אחד זקוק לה. עם זאת, סטודנט הרוצה להתחיל ללמוד ולהתכונן לקראת הבחינה עוד לפני הלמידה האינטנסיבית בקיץ, יוכל למצוא בה את מבוקשו . 

מה התוכנית כוללת?
  1. תרגול בסטטיסטיקה ובטקסטים.
  2. הפניה לקריאה תיאורטית בסטט' לחיזוק מושגים סטטיסטיים.
  3. ליווי אישי ומקצועי על ידי צוות הדרכה בקבוצת טלגרם סגורה.
  4. מפגשי לימוד מקוונים בסטטיסטיקה ובטקסטים.
  5. לסטודנטים חוזרים - סדנת הכנה אישית בטקסטים.

 

חומרי הלימוד בתוכנית פותחו במיוחד עבורה בכדי לאפשר למידה הדרגתית מהבסיס אל המורכב. כל התרגולים בתכנית עולים מדי שבוע למערכת ClassIt, המבוססת על טכנולוגיה פרסונלית שעוזרת למתרגלים בה לחזק בדיוק את מה שצריך. כאמור, התכנית כוללת קבוצת טלגרם סגורה בה קהילת למידה תומכת בליווי המדריכים המעולים והמסורים שלנו - עדי מזרחי, עומר מסיקה, ונעה ביימן. בקבוצה תוכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות אישיות, ברורות וממוקדות. מפגשי הלימוד צפויים להתקיים בתקופת סמסטר ב' (אפריל-מאי), ויוקלטו לטובת צפייה חוזרת.

 

אם אתם רוצים לקבל הצצה לתרגולים במערכת ClassIt, אתם מוזמנים להיכנס כאן לתרגול העוסק בממוצע ושונות
לצד תוכנית הלמידה המקדימה, הקמנו גם קהילת פייסבוק מיוחדת: *לומדים למתא"ם, מעכשיו!*

הקהילה נועדה לשמש את כל מי שמבקש ללמוד לבחינה מראש, ולהתכונן לקורס עצמו: נפשית, מנטלית ומקצועית. אנחנו מעלים בה חומרי תרגול, עצות, סיפורים של סטודנטים שעברו את המבחן, דגשים לפרק הטקסטים, המלצות לאנשים שמתקשים באנגלית, טיפים לסובלים מלקויות קשב ולמידה, וכמובן תחושה של שותפות גורל, עם הבנה, אהבה ואולי קצת הומור כשצריך. כולכם מוזמנים להיות חלק מהקבוצה הזאת, לשאול ולספר בה מה שתרצו. זאת השכונה הקטנה לכל מי שחושבת לגשת למתא״ם בקיץ הקרוב, ולא חשוב איך היא לומדת למבחן. אנחנו כאן תמיד.
 

לקהילת ״לומדים למתא"ם, מעכשיו!״
אביב מלמדת על התפלגות הדגימה (מתוך שיעור סטטיסטיקה היסקית)
לפרטים נוספים
מוכנים להירשם? לחצו כאן
להתנסות במבחן לדוגמא
לפניכם שאלות לדוגמא המדמות את השאלות בפרק "סטטיסטיקה ושיטות מחקר" בבחינת המתא"ם
החל בוחן
בשבילך גם ב-whatsapp
מענה ותמיכה במרחק לחיצה